דודי שמש במרכז

בארץ שטופת השמש שלנו יהיה זה בשבוז אם נשתמש בדודי שמש חשמליים לחימום המים בביתנו, מתוך כל חודשי השנה, אנו נהנים בארץ כמעט משמונה עד תשעה חודשים של שמש. לכן כדי ורצוי להשתמש במערכות סולאריות ביתיות ולהתקין דודי שמש בכל מקום במיוחד במרכז הארץ. המרכז נהנה משמש בקיץ ורבים מהאנשים במרכז והסביבה מגיעים להתרחץ בחופיה, כך שחבל לבזבז אנרגיה כשאפשר להתקין דודי שמש ולהנות ממים חמים בימים שטופי שמש.

 

מה גם שאתם יכולים לחסוך משמעותית בחשמל אם תתקינו דודי שמש  לדוגמה שלהם קולטים סולאריים, וכך לא תקבלו חשבון חשמל מנופח. דודי שמש באזור המרכז, הם גם ידידותיים לסביבה וגם חוסכים בייצור אנרגיה. שאם תחשבו לררגע אתם חוסכים בכל ההיבטים: דודי שמש חוסכים בחשמל וגם שומרים על איכות הסביבה. זה לא יכול להזיק נכון? בנוסף, לא תצטרכו לפני כל מקלחת או שטיפת כלים לבדוק אם יש מים חמים ולהדליק את הדוד. אז מהיום עוברים לשימוש של דודי שמש והנהנים מכל היתרונות.

 

כיצד מתקינים דודי שמש במרכז?

התקנתם של דודי שמש היא פשוטה אם בעלי מקצוע מנוסים ומקצוענים מתקינים אותם. נציין כי בדרך כלל, דודי שמש אינם מצריכים טיפול בעל מקצוע בערך בין חמש לעשר השנים הראשונות. לאחר מכן, מצטברת אבנית בגוף החימום ובצינורות ויש להזמין בעל מקצוע שיטפל בכך. זאת כדי שתהיה אספקה שוטפת וטובה של מים. נוסף על כך, נאמר כי המחירים של דודי שמש נעים בהתאם לחברה ולמתקין, אך בהחלט אינם גובהים יתר על המידה.

 

א.א אביב, היא חברה למכירה, התקנה ותיקון דודי שמש בכל אזור המרכז. חברה בעלת נסיון רב ותק הפועלת כבר משנת 1970. אנו נעמיק לכם שירות מקצועי ואמין בכל נושא התקנת דודי שמש בראשון לציון, בחולון, וגם בכל הקשור לאינסטלציה ועוד. אז פנו אלינו ותוכלו להרוויח שירות מצוין במחיר אטראקטיבי.

 

 

דודי שמש - פיתרון יעיל וחסכוני

דודי שמש הנם אלמנט הכרחי שלא רק חוסך חשמל , אם כי גם משפר את איכות החיים במרכז ,

דודי שמש במרכז

על ידי הספקת מים חמים במשך העונות החמות של השנה , ללא מאמצים מצידנו...

ניצול האנרגיה הסולרית , המהווה גם חימום מים ידידותי לסביבה , גם זול וגם נוח, הנו חלק

בלתי נפרד מהחיים במרכז הארץ , כאשר חברת דודי אביב מספקת שירות איכותי ומקצועי

של תיקון והתקנת דודי שמש באזור המרכז.

לכל שאלה ופרטים נוספים בנושא דודי שמש

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 03-9613502 נייד: 052-3469090.