שירות מקצועי

איציק סגלוביץ הוא האדם שיוכל להגיע ולתקן לכם כל פיצוץ בדוד ואו תקלה במערכת סולרית, בין אם הפיצוץ נגרם כתוצאה מנצרת בעייתית ובין אם הוא נגרם כתוצאה מבעיה בדוד עצמו. חשוב לדעת שלעיתים הדוד פשוט ישן מידי ולא עבר תחזוקה שוטפת בכל השנים האחרונות ולכן קרה בו הפיצוץ, ולכן חשוב להזמין איש מקצוע שיוכל להבין את מקור הבעיה. החוכמה היא לא רק לתקן את הדוד אלא גם להבין מדוע קרתה התקלה כי כך אפשר יהיה להימנע מהישנותה.

איציק סגלוביץ ידאג להתקין לכם מערכת סולרית שתספק את צרכי המים החמים של הבית. רק איש מקצוע איכותי ואמין כמו איציק סגלוביץ יוכל להעניק לכם את השירות ואת הייעוץ המקצועי ביותר. איציק סגלוביץ יתשאל אתכם על מספר הנפשות בבית וכך ידע איזה גודל דוד להתקין בביתכם. רק אדם כמו איציק סגלוביץ בעל ניסיון של כמה עשורים בתיקון והתקנה של מערכות סולריות ידאג להתקין לכם מערכת מעולה, וידע גם להגיע בזמן הקצר ביותר במקרה של תקלות שיכולות להתרחש. אצל איציק סגלוביץ אתם יכולים לישון בשקט ולדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה, וזאת גם מפני שאתם מקבלים אחריות על מספר שנים על הדוד שרכשת.

 דודי אביב דואגת לספק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאדיב ביותר שניתן. חברת דודי אביב מבצעת מגוון  עבודות בתחומי דודי השמש, התקנות דודי שמש  ומערכות אנרגיה סולאריות, מערכת החשמל, האינסטלציה,
ומערכת מיזוג האוויר-.

אם אתם מחפשים טכנאי מזגנים בראשון ציון, או מתקין דודי שמש וחשמלאי- א.א. אביב הוא הפתרון עבורכם!