פתרון סולרי -חיסכון ענק בצריכת החשמל

אתם שייכים לאותם האנשים שתמיד מקבלים חשבונות חשמל גדולים מידי ונמאס לכם מהמצב הזה? אם כך, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להחליט שאתם לא מוכנים להמשיך כך, כי האמת היא שזה באמת לא הגיוני. יש היום פתרון טוב במיוחד שבעזרתו תוכלו לחסוך לא מעט כסף בכל חודש, וכדי ליהנות ממנו כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להתקין מערכות אנרגיה סולאריות על גג הבית שלכם.

 

דוד חשמלי שלא פועל על מערכת סולרית הוא מבין המכשירים שהכי זוללים חשמל בביתנו, לכן חשוב למצוא את הדרך להקטין את השימוש בו, כדי שההוצאה החודשית על חשמל תרד באופן משמעותי. רצוי לשלב את השימוש בדוד החשמלי ביחד עם השימוש בדוד הסולרי. בימים קיציים שישנה שמש המים יתחממו על ידי המערכת הסולרית ובימים חורפים הדוד החשמלי יבצע את מלאכת חימום המים. את דוד השמש אנו מתקינים ביחד עם קולטי השמש על הגג.

התקנת קולטי השמש היא הוצאה חד פעמית ובמדינה שטופת שמש כמו שלנו ההוצאה הזאת הופכת להיות משתלמת לאחר מספר חודשים בודדים של חסכון בחשמל. בגג צריך להתקין מיכל אחד של אגירת מים שמותקן עליו מחמם מים חשמלי ביחד עם חיבור לקולטי השמש. מערכת זו נקראת מערכת סולרית פתוחה כי המים המתחממים בקולטנים מגעים ישירות אל הדוד. חשוב מידי פעם לנקות היטב את המערכת על ידי איש מקצוע כדי שהאבנית ולכלוך לא יצטברו בה. כדי שניצול מים החמים יהיה הכי יעיל שאפשר כדאי לערוך את המקלחות של כל דיירי הבית במרווחים קצרים זה מזה