כיצד זה עובד?

פתרון סולארי הוא חיסכון ענק בצריכת החשמל כיוון שכך למעשה אתם מנצלים את אנרגיית השמש ופשוט הופכים אותה לאנרגיה חשמלית. בצורה כזאת אתם יכולים לשלם בכל חודש הרבה פחות כסף על החשמל שאתם צורכים, ואין ספק שלאורך שנים תוכלו לראות את החיסכון כמשמעותי ביותר. חשוב לדעת שאומנם התקנת הפתרון הסולרי על גג הבית שלכם עולה כסף, אך הוא בהחלט יכול להיות משתלם לאורך שנים ולכן זה לא מפתיע שעוד ועוד אנשים בוחרים באופציה הזאת.

 

אז כיצד עובדת מערכת של חימום המים בעזרת האנרגיה הסולרית ? ראשית בשלב ראשון בימים חמים שישנה שמש והיא אינה מוסתרת על ידי העננים אז קרני השמש חודרים דרך ציפוי הפוליקרבונט של קולטני השמש וגורמות לחימום משטח הקליטה. בשלב השני ישנו בקר שמבחין בהפרש הטמפרטורה בין המים שבקולט למים שבתוך הדוד ומפעיל מערכת שנקראת "מערכת הסחרור". בשלב השלישי ישנה משאבה שדואגת להעביר מים מהדוד לקולט לצורך חימומם על ידי אנרגיית השמש. בשלב הרביעי המים מוזרמים ישירות למיכל האגירה דרך סליל ימום. תהליך זה חוזר חלילה כל עוד יש שמש שיכולה לחמם את המים. מיכל המים מתמלא אוטומטית במים קרים בכל פעם שאזלו המים החמים במיכל

לדוד השמש ישנם כמה אביזרי חובה כמו שסתום אל חזור, שמונע את חדירת המים החמים שחוממו על ידי קולטי השמש למערכת הצינורות הרגילה של הבית שמזרימה מי ברז רגלים למים, בכך הוא דואג להגן על מכשירי חשמל שעלולים להינזק מהספקה של מים חמים במיוחד.

דודי אביב דואגת לספק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאדיב ביותר שניתן. חברת דודי אביב מבצעת מגוון  עבודות בתחומי דודי השמש, התקנות דודי שמש במרכז ומערכות אנרגיה סולאריות, מערכת החשמל, האינסטלציה, ומערכת מיזוג האוויר.