אל מי כדאי לפנות 

אם אתם רוצים להתקין מערכת סולארית חכמה בראש הבניין שלכם כדי ליהנות מחיסכון כלכלי אדיר, כל מה שעליכם לעשות הוא רק לפנות אל מי שמתעסק בתחום הזה ויוכל לתת לכם שירות מוביל. איציק סגלוביץ הוא האדם הנכון שאליו כדאי לכם לפנות צורך התקנת פתרון סולרי על גג הבית, ואתם מוזמנים ליצור עימו קשר עוד היום.

איציק סגלוביץ וחברת דודי אביב ידאגו שתקבלו כחמש שנות אחריות על הדוד הסולרי שרכשתם. איציק סגלוביץ בעל רישיון חשמלאי מורשה. צוות דודי אביב הם בעלי ניסיון עשיר בהתקנת מערכות סולריות וידאגו לבצע עבורכם את השירות המקצועי ביותר שאפשר. ישנם כיום שני סוגי אחריות על דודי השמש אחריות יצרן מלאה - שבה צוות דודי אביב ידאגו להעניק לכם כיסוי מלא של תיקון נזילות שמתרחשות בחיי הדוד, חברת דודי אביב גם תדאג להחליף לכם חלקים מקולקלים בחלקים חדשים. ישנה גם אחריות לא מלאה - שבה הלקוח צריך להוסיף סכום מסוים עבור התיקון

איציק סגלוביץ נמנע מלבצע שירותים של שרלטנים ומזהיר את הלקוחות שלו מחאפרים למיניהם שעושים את התרגילים הבאים : ישנם מתקנים שצובעים את השכבה החיצונית של דוד השמש הישן כך שהוא יראה כחדש והם ימכרו אותם כחדשים. לרוב ניתן להימנע מכאלה מתקנים מפני שהם דורשים מחיר נמוך עבור הדוד. ניתן לבקש גם מהמתקין שיפתח לכם את הדוד וכך תוכלו להסתכל עליו מבפנים. אם הוא נראה כחרסינה חדשה שמזכירה את האמבטיה שלכם לרוב המוצר הזה תקין ויפעל היטב.

דודי אביב דואגת לספק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאדיב ביותר שניתן. חברת דודי אביב מבצעת מגוון עבודות בתחומי דודי השמש, התקנות דודי שמש בחולון, ומערכות אנרגיה סולאריות, מערכת החשמל, האינסטלציה, ומערכת מיזוג האוויר.